SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
590 000 €
(7 662 € / м²)
Распродаја
3
2+
77 м²
Lokva, Općina Lovran

спаваћа соба3
равно77 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Ovaj predivan stan smješten u kvalitetnoj novogradnji u Lovranu nudi sve što vam je potrebno za udoban život, a ujedno pruža predivan pogled na more.

Друго
Старост понуде: 411дана
Ажурирано: 73дана

Локалитети

Lokva, Općina Lovran
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Four nekretnine d.o.o.

Edita Medvedić

Слични огласи

Слично у иностранству