SUPA24
Остало
Остало
Остало
959 970 €
(5 517 € / м²)
Распродаја
3
1
174 м²
Lokva, Općina Lovran

спаваћа соба3
равно174 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Four-room apartment with a closed area of 124.43 m2 located on the ground floor.It consists of a hallway, toilet, 2 bathrooms, living room with kitche...

Друго
Старост понуде: 437дана
Ажурирано: 184дана

Локалитети

Lokva, Općina Lovran
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

The Mercury Group

MERCURY GROUP

Слични огласи

Слично у иностранству