SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
172 000 €
(3 308 € / м²)
Распродаја
2
1
52 м²
Općina Ližnjan

спаваћа соба2
равно52 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

U mirnom i ugodnom dijelu Ližnjan prodaje se stan u novogradnji u ROH BAU fazi, smješten na prvom katu moderne manje stambene zgrade s ukupno tri etaž...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Općina Ližnjan
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Four nekretnine d.o.o.

Margareta Žunić

Слични огласи

Слично у иностранству