Листа понуда
22
22
22
195 000 €
(3 095 € / м²)
Распродаја
3
1
63 м²
Općina Ližnjan
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
63 м²
купатила
Преведи на Енглески
ISTRA, LIŽNJAN - Stan 63 m2, blizina mora
Na prodaju je svijetao i funkcionalan stan površine 63 m², smješten u visokom prizemlju novije stambene zg...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
11дана
Ажурирано:
10дана
Пријави оглас
Локалитети
Općina Ližnjan
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.