SUPA24
Остало
Остало
Остало
400 000 €
(6 154 € / м²)
Распродаја
3
1
65 м²
Općina Dobrinj

спаваћа соба3
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Wonderful 3-bedroom apartment in Čižići, Dobrinj, on Krk island (peninsula), with sea views!It is located only 250 meters from the sea!Total area is 6...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 202дана
Ажурирано: 59дана

Локалитети

Općina Dobrinj
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Слични огласи

Слично у иностранству