SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
199 900 €
(3 029 € / м²)
Распродаја
3
1
66 м²
Soline, Općina Dobrinj

спаваћа соба3
равно66 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja stan u prizemlju veličine 66 m2.
Stan se nalazi u stambenoj zgradi u mirnoj povučenoj ulici, od mora udaljen...

Друго
Старост понуде: 394дана
Ажурирано: 394дана

Локалитети

Soline, Općina Dobrinj
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Remax centar nekretnina

Ana Vejnović

Слични огласи

Слично у иностранству