Листа понуда
12
12
12
410 900 €
(4 515 € / м²)
Распродаја
3
2+
91 м²
Općina Bibinje
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
91 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
BIBINJE- Novogradnja! Stan s dvije spavaće sobe, 1. kat, pogled na more! (S3)
Stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje u Bibinjama, ovaj mo...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
30дана
Ажурирано:
30дана
Пријави оглас
Локалитети
Općina Bibinje
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.