SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
290 000 €
(3 919 € / м²)
Распродаја
3
2+
74 м²
Grad Šibenik

спаваћа соба3
равно74 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan "Penthouse style" stan s terasom od 60 m² – Brodarica, Šibenik
U ponudi Kaiser Immobilien nalazi se dragulj...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Grad Šibenik
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Joško Bašić

Слични огласи

Слично у иностранству