SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
680 000 €
(5 191 € / м²)
Распродаја
4
2+
131 м²
Grad Rovinj

спаваћа соба4
равно131 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Kaiser Immobilien predstavlja luksuzan stan u Rovinju, smješten u prizemlju moderne zgrade s liftom, svega 200 metara od mora.

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Grad Rovinj
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Ivana Gašparini

Слични огласи

Слично у иностранству