Листа понуда
10
10
10
838 000 €
(6 117 € / м²)
Распродаја
4
2+
137 м²
Grad Rovinj
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
137 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Kaiser Immobilien predstavlja luksuzan stan u Rovinju, smješten na drugom katu moderne zgrade s liftom, svega 200 metara od mora.
Na jednoj od najtra...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
6дана
Ажурирано:
6дана
Пријави оглас
Локалитети
Grad Rovinj
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.