SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
186 000 €
(2 514 € / м²)
Распродаја
3
1
74 м²
Podmurvice, Grad Rijeka

спаваћа соба3
равно74 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Posredujemo u prodaji stana 2S+DB, površine 74m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, hodnika i kupaonice.
Nala...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 479дана
Ажурирано: 468дана

Локалитети

Podmurvice, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Royal nekretnine

Viktorija Vlahov Šustar

Слични огласи

Слично у иностранству