Листа понуда
1
1
247 500 €
(2 080 € / м²)
Распродаја
4
2+
119 м²
Katarina, Grad Rijeka
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
119 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
RIJEKA, BELVEDER - Stan 119m2 na odličnoj lokaciji
Dobili smo u ponudu poslovni prostor u prizemlju zgrade na Belvederu, površine 119 m2 koji je preu...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
488дана
Ажурирано:
467дана
Пријави оглас
Локалитети
Katarina, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.