SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
332 000 €
(2 767 € / м²)
Распродаја
4
1
120 м²
Grad Rijeka

спаваћа соба4
равно120 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Na lijepoj i mirnoj lokaciji na Biviu prodaje se prostran stan u prizemlju kuće s ukupno tri stambene jedinice.
Ova nekretnina površine 120 m² idealn...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Mololongo Realestate

Molo Longo

Слични огласи

Слично у иностранству