SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
199 000 €
(3 554 € / м²)
Распродаја
4
1
56 м²
Grad Rijeka

спаваћа соба4
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prodaja stana – Mlaka | 3-soban stan s dnevnim boravkom | 57 m² | renovirano | odlična investicija

Mlaka, prodaje se funkcionalan i moderno uređen 3-...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Mololongo Realestate

Molo Longo

Слични огласи

Слично у иностранству