Листа понуда
19
19
19
259 000 €
(2 123 € / м²)
Распродаја
3
1
122 м²
Grad Rijeka
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
122 м²
купатила
Преведи на Енглески
RIJEKA, CENTAR – PRILIKA za investiciju! Suvremeno, urbano i s pogledom na more
U ponudi je elegantno uređen stan smješten u najživopisnijem dijelu R...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.