SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
400 000 €
(3 846 € / м²)
Распродаја
3
1
104 м²
Grad Rijeka

спаваћа соба3
равно104 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Casa Bella iz ponude izdvaja moderan i prostran stan za najam površine 104 m², smješten u samom centru Rijeke, u blizini svih važnih sadržaja poput tr...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CASA BELLA NEKRETNINE

Sara Golik, mag.oec.

Слични огласи

Слично у иностранству