Листа понуда
100 000 €
(2 857 € / м²)
Распродаја
1
1
35 м²
Grad Rijeka
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
35 м²
купатила
Poštovani,
tražimo stan u Rijeci za ozbiljnog kupca sa gotovinom.
Stan mora imat odvojenu spavaću sobu.
Za vise informacija molim nazovite na broj ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.