SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
299 000 €
(4 096 € / м²)
Распродаја
3
1
73 м²
Grad Rijeka

спаваћа соба3
равно73 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Casa Bella iz ponude izdvaja stan u strogom središtu Rijeke. Stan se nalazi blizu mora, ali uživa u tihom okružju i ima pogled na more i otok Cres. St...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CASA BELLA NEKRETNINE

Dean Slavić

Слични огласи

Слично у иностранству