Листа понуда
27
27
27
291 000 €
(3 270 € / м²)
Распродаја
4
1
89 м²
Podmurvice, Grad Rijeka
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
89 м²
купатила
Преведи на Енглески
RIJEKA, SUŠAK - 3S+DB STAN, 89m2, ZA ADAPTACIJU!
Na prestižnoj lokaciji Sušaka prodaje se etaža stana od 89 m² smještenog u kući iz 1930. godine u a...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Одвојени тоалет
Поглед
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
130дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Podmurvice, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.