SUPA24
Дневна соба; дрвени под, природно светло, модерни стил, високи плафони
187 000 €
(2 597 € / м²)
Распродаја
2
1
72 м²
Korzo, Grad Rijeka

спаваћа соба2
равно72 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RIJEKA, PEĆINE - krásný byt o rozloze 72,4 m2 ve skvělé lokalitě Prodáváme krásný a funkční byt o rozloze 72,40 m2, který se nachází v první řadě u mo...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 142дана
Ажурирано: 142дана

Локалитети

Korzo, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству