Листа понуда
10
10
10
345 000 €
(2 614 € / м²)
Распродаја
6+
1
132 м²
Podmurvice, Grad Rijeka
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
6+
равно
132 м²
купатила
Преведи на Енглески
U samom centru Rijeke, na svega 7 minuta hoda od Korza, nalazi se klasični peterosobni stan smješten na 4. katu stambene zgrade. Nekretnina se prod...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Високи плафони
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
149дана
Ажурирано:
149дана
Пријави оглас
Локалитети
Podmurvice, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.