SUPA24
Остало
Остало
Остало
850 000 €
(6 028 € / м²)
Распродаја
4
1
141 м²
Potok, Grad Rijeka

спаваћа соба4
равно141 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

In an attractive location in Rijeka’s Potok district, a four-bedroom apartment with a total surface area of 141 m² is offered for sale, superbly renov...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторТуш кабинаДрвени подТротоарНамештенПриродно светлоМодерни стил

Друго
Старост понуде: 152дана
Ажурирано: 152дана

Локалитети

Potok, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

The Mercury Group

MERCURY GROUP

Слични огласи

Слично у иностранству