Листа понуда
5
295 000 €
(3 041 € / м²)
Распродаја
3
1
97 м²
Podmurvice, Grad Rijeka
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
97 м²
купатила
Преведи на Енглески
Na prodaju prostran stan od 97 m² na drugom katu održavane zgrade iz početka 20. stoljeća, u neposrednoj blizini centra.
Stan se sastoji od dvije kom...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Високи плафони
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
157дана
Ажурирано:
157дана
Пријави оглас
Локалитети
Podmurvice, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.