SUPA24
Остало
Остало
Остало
227 000 €
(2 671 € / м²)
Распродаја
2
1
85 м²
Korzo, Grad Rijeka

спаваћа соба2
равно85 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RIJEKA, BELVEDER - 2+kk, zahrada, upravené! Zprostředkujeme prodej vynikajících nemovitostí na Belvedere v Rijece. Byt se nachází v soukromém prostřed...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 155дана
Ажурирано: 155дана

Локалитети

Korzo, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству