SUPA24
Остало
Остало
Остало
280 000 €
(3 733 € / м²)
Распродаја
2
1
75 м²
Korzo, Grad Rijeka

спаваћа соба2
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RIJEKA, SRDOČI - 75 m2, 2+kk, GARÁŽ, NOVOSTAVBA! Nabízíme k prodeji byt v novostavbě v prvním patře. Skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje s otev...

Ненамештено
Старост понуде: 155дана
Ажурирано: 155дана

Локалитети

Korzo, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству