SUPA24
Остало
Остало
Остало
239 000 €
(2 390 € / м²)
Распродаја
3
1
100 м²
Korzo, Grad Rijeka

спаваћа соба3
равно100 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RIJEKA, ŠKURINJE - apartmán 100 m2 s výhledem na moře, 3 ložnice + koupelna, 2 balkony! PŘÍLEŽITOST! Jedinečný pánský byt o velikosti 100 m2 se nacház...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 154дана
Ажурирано: 154дана

Локалитети

Korzo, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству