SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
412 000 €
(3 169 € / м²)
Распродаја
5
1
130 м²
Podmurvice, Grad Rijeka

спаваћа соба5
равно130 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

CASABELLA iz ponude izdvaja prekrasan, prostran stan smješten u odličnom dijelu Pećina, na drugom katu održavane zgrade. Stan je u potpunosti renovira...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 156дана
Ажурирано: 24дана

Локалитети

Podmurvice, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CASA BELLA NEKRETNINE

Sara Golik, mag.oec.

Слични огласи

Слично у иностранству