SUPA24
Остало
Остало
Остало
210 000 €
(3 750 € / м²)
Распродаја
2
1
56 м²
Korzo, Grad Rijeka

спаваћа соба2
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RIJEKA, CENTRUM - byt 56m2, obývací pokoj + 2 ložnice, 1. patro, balkon Klimatizovaný apartmán v 1. patře budovy se skládá ze 2 samostatných ložnic, o...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 154дана
Ажурирано: 154дана

Локалитети

Korzo, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству