SUPA24
Остало
Остало
Остало
350 000 €
(3 398 € / м²)
Распродаја
2
1
103 м²
Korzo, Grad Rijeka

спаваћа соба2
равно103 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RIJEKA, TRSAT - apartmán 103 m2 v přízemí se zahradou a garáží s výhledem na moře! PŘÍLEŽITOST! Byt v přízemí sestává z chodby, jídelny, kuchyně, komo...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 157дана
Ажурирано: 157дана

Локалитети

Korzo, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству