SUPA24
Остало
Остало
Остало
218 000 €
(4 037 € / м²)
Распродаја
1
1
54 м²
Korzo, Grad Rijeka

спаваћа соба1
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RIJEKA, VOJAK/TRSAT – Vynikající byt v blízkosti kampusu, ideální k bydlení nebo investici! V atraktivní lokalitě mezi Vojakem a Trsatem, v bezprostře...

Ненамештено
Старост понуде: 157дана
Ажурирано: 157дана

Локалитети

Korzo, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству