SUPA24
Остало
Остало
Остало
215 000 €
(2 529 € / м²)
Распродаја
2
1
85 м²
Korzo, Grad Rijeka

спаваћа соба2
равно85 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RIJEKA - ZAMET - byt 2+kk + obývací pokoj v soukromém domě, terasa, výhled na moře, POUZE U NÁS! Exkluzivně v naší nabídce prodáváme byt 2+kk + obývac...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 156дана
Ажурирано: 156дана

Локалитети

Korzo, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству