SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
355 000 €
(3 087 € / м²)
Распродаја
4
2+
115 м²
Katarina, Grad Rijeka

спаваћа соба4
равно115 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

U ponudi je elegantan i prostran stan smješten u urednoj stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji Potok, u neposrednoj blizini centra grada.

Друго
Старост понуде: 290дана
Ажурирано: 71дана

Локалитети

Katarina, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Four nekretnine d.o.o.

Four nekretnine

Слични огласи

Слично у иностранству