SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
205 500 €
(2 076 € / м²)
Распродаја
4
1
99 м²
Katarina, Grad Rijeka

спаваћа соба4
равно99 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RIJEKA, BULEVARD - Trosoban stan od 100m2. PRILIKA!

Nudimo na prodaju adaptirani stan smješten na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom katu ...

Друго
Старост понуде: 302дана
Ажурирано: 249дана

Локалитети

Katarina, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dux nekretnine d.o.o.

Arijana Traub

Слични огласи

Слично у иностранству