SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
202 000 €
(3 483 € / м²)
Распродаја
2
1
58 м²
Srdoči, Grad Rijeka

спаваћа соба2
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prodaja stana na Srdočima – idealna prilika za obitelj ili investiciju!
Ovaj prostrani stan od 58 m2 smješten je na prvom katu zgrade bez lifta i nudi...

Друго
Старост понуде: 406дана
Ажурирано: 383дана

Локалитети

Srdoči, Grad Rijeka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

No.1 Nekretnine

Ines Debona

Слични огласи

Слично у иностранству