SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
157 732 €
(3 356 € / м²)
Распродаја
2
1
47 м²
Grad Pula

спаваћа соба2
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Smješten u mirnom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan jednosoban stan predstavlja izvrsnu priliku za ugodan život ili sigurnu investiciju u ne...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Grad Pula
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović

Слични огласи

Слично у иностранству