Листа понуда
20
20
20
259 000 €
(2 698 € / м²)
Распродаја
4
1
96 м²
Grad Pula
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
96 м²
купатила
Преведи на Енглески
ISTRA, PULA - Prostrani četverosoban stan u centru s vlastitim parkingom
Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan ukupne površine 98 m², smj...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
1дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Grad Pula
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.