SUPA24
Остало
Остало
Остало
230 000 €
(4 259 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
54 м²
Ulica Komunal, Grad Pula

спаваћа собаatypical
равно54 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Predstavljamo vam stan površine 54,99 m2, smješten na drugom katu moderne zgrade s ukupno dva kata, na atraktivnoj lokaciji u Puli, Valmade.

other, floor
Старост понуде: 30дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

Ulica Komunal, Grad Pula
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Imperium-immobiliare d.o.o

Nikola Popović

Слични огласи

Слично у иностранству