Листа понуда
12
12
12
220 000 €
(1 864 € / м²)
Распродаја
3
1
118 м²
Nova cesta, Grad Opatija
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
118 м²
купатила
Ekskluzivno samo kod nas!
Prekrasan stan u Mošćeničkoj Dragi s tri spavaće sobe, idealan za obitelj ili kao investicija. Ovaj prostrani stan s dvije...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Неопходна реконструкција
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
493дана
Ажурирано:
63дана
Пријави оглас
Локалитети
Nova cesta, Grad Opatija
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.