SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 489 000 €
(6 799 € / м²)
Распродаја
3
2+
219 м²
Grad Opatija

спаваћа соба3
равно219 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This premium real estate offering features a magnificent luxury penthouse for sale in the absolute center of Opatija, the crown jewel of the Kvarner R...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Grad Opatija
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Слични огласи

Слично у иностранству