SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
350 000 €
(4 167 € / м²)
Распродаја
3
1
84 м²
Grad Opatija

спаваћа соба3
равно84 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prodaja dvoetažnog stana u centru Opatije – 84 m²

Na prodaju je atraktivan dvoetažni stan površine 83,80 m², smješten na drugom katu uredne stambene ...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Grad Opatija
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

EVERIS d. o. o.

Davor Pezdevšek

Слични огласи

Слично у иностранству