SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
415 000 €
(4 611 € / м²)
Распродаја
3
1
90 м²
Grad Opatija

спаваћа соба3
равно90 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

CASA BELLA nekretnine iz ponude izdvaja moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u Iki, na jednoj od najpoželjnijih lokacija Opatijske rivije...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Grad Opatija
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CASA BELLA NEKRETNINE

Dorian Vicić, mag.oec

Слични огласи

Слично у иностранству