SUPA24
Остало
Остало
Остало
840 500 €
(7 004 € / м²)
Распродаја
2
1
120 м²
Nova cesta, Grad Opatija

спаваћа соба2
равно120 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

OPATIJA, IČIĆI - Elegantní byt s terasou a výhledem na celý Kvarner Na prodej je luxusní byt 2+kk + obývací pokoj s velkou terasou a úžasným panoramat...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледОтворени животни просторТуш кабинаДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светло

Ненамештено
Старост понуде: 161дана
Ажурирано: 161дана

Локалитети

Nova cesta, Grad Opatija
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству