SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 128 000 €
(8 000 € / м²)
Распродаја
3
1
141 м²
Nova cesta, Grad Opatija

спаваћа соба3
равно141 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

OPATIJA, CENTRUM - moderní byt v luxusní novostavbě s krásným výhledem na moře a garáží  je novostavba nejvyšší kvality, která vyniká jako aktuálně ne...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледОтворени животни просторВисоки плафони

Ненамештено
Старост понуде: 159дана
Ажурирано: 159дана

Локалитети

Nova cesta, Grad Opatija
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству