SUPA24
Остало
Остало
Остало
985 000 €
(6 234 € / м²)
Распродаја
2
1
158 м²
Nova cesta, Grad Opatija

спаваћа соба2
равно158 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

OPATIJA, CENTER - moderní apartmán s vlastním bazénem, velkou terasou a výhledem na moře v samém centru Opatije Představujeme Vám luxusní byt v srdci ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледСпратОтворени животни просторКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалет

Ненамештено
Старост понуде: 161дана
Ажурирано: 161дана

Локалитети

Nova cesta, Grad Opatija
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству