SUPA24
Остало
Остало
Остало
599 000 €
(4 538 € / м²)
Распродаја
3
1
132 м²
Nova cesta, Grad Opatija

спаваћа соба3
равно132 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

OPATIJA, CENTRUM - atraktivní apartmán s výhledem na moře, zahradou a soukromým vchodem K prodeji je mimořádně atraktivní byt o rozloze 132 m², nacház...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 161дана
Ажурирано: 161дана

Локалитети

Nova cesta, Grad Opatija
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству