SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
195 000 €
(4 432 € / м²)
Распродаја
3
1
44 м²
Grad Novi Vinodolski

спаваћа соба3
равно44 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prodajemo dvoetažni stan smješten na trećem katu stambene zgrade, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji nedaleko od centra grada. Stan je funkcionalnog ras...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Grad Novi Vinodolski
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

JO-DA nekretnine d.o.o.

Marina Mudrovčić

Слични огласи

Слично у иностранству