SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
490 000 €
(3 063 € / м²)
Распродаја
5
2+
160 м²
Grad Novi Vinodolski

спаваћа соба5
равно160 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Kaiser Immobilien predstavlja samostojeću kuću svega 300m od mora u Novom Vinodolskom.

Kuća se sastoji od dva zasebno odvojena stana. Svaki stan ima ...

Друго
Старост понуде: 23дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Grad Novi Vinodolski
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Davor Piškulić

Слични огласи

Слично у иностранству