SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
296 000 €
(3 654 € / м²)
Распродаја
3
1
81 м²
Lunjski put, Grad Novalja

спаваћа соба3
равно81 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

OTOK PAG, NOVALJA, 2s+db stan u visokokvalitetnoj novogradnji na top lokaciji.

Prodajemo 2s+db stan oznake S1 koji se nalazi u prizemlju stambene nov...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторОдвојени тоалетДрвени подТротоар

Друго
Старост понуде: 497дана
Ажурирано: 302дана

Локалитети

Lunjski put, Grad Novalja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dux nekretnine d.o.o.

Darko Miculinić

Слични огласи

Слично у иностранству