Листа понуда
18
18
18
295 000 €
(6 146 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
48 м²
Bodulska ulica, Grad Krk
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
48 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Prodaja,grad Krk, otok Krk, dvosoban stan na drugome katu, pogled na more,mirna lokacija.
Uredan i svijetli dvosoban stan ukupne površine 48,10 m2 ...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Поглед
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
137дана
Ажурирано:
137дана
Пријави оглас
Локалитети
Bodulska ulica, Grad Krk
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.