SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
305 976 €
(3 825 € / м²)
Распродаја
4
1
80 м²
Grad Kaštela

спаваћа соба4
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Prodaje se moderan dvosoban stan A1-1 u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom dijelu Kaštel Novi, naselje Rudine. Stan se nalazi u sklopu novog sta...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Grad Kaštela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine

Слични огласи

Слично у иностранству